Kaip išsirinkti mokymus?

Trumpi vyno kursai mėgėjams – 6 paskaitos

–          Jei esate mėgėjas, kuris nori greitai, bet pramokti apie vyną ir įdomiai praleisti laisvalaikį bendraminčių kompanijoje. Trukmė – pusantro mėnesio (šešios dienos, vieną kartą per savaitę).

–          Jei esate profesionalas, kuriam reikia greitai truputį pramokti apie vyną, bet nesiruošiate šioje srityje daryti karjeros.

Someljė ir SomeljėPRO

–          Jei esate profesionalas, dirbantis su vynu, alkoholiniais gėrimais, maistu – Someljė kursai yra būtinas išsilavinimas. Nuo 2006 m. šiuos kursus lankė beveik 1000 žmonių.

–          Jei esate mėgėjas, kuris nori įdomiai praleisti laisvalaikį ir giliai pažinti vyno ir stipriųjų gėrimų pasaulį. Apie pusė kursų lankytojų  – mėgėjai.

–          Someljė yra tik kursas apie vyną ir stirpiusius gėrimus. Someljė Pro išmoksta ir apie kavą, arbatą, aliejų, sūrį, vandenį, kokteilius, someljė darbo restorane ypatybes.

–          Trys semestrai po pusę metų. Su vasaros ir žiemos atostogomis.

WSET level 3 Award in Wines and Spirits

–          Anglų kalba. Jei norite turėti tarptautinį pažymėjimą, pripažintą visame pasaulyje. Patartina būti baigus bent kokius vyno kursus ar turėti darbo su vynu patirties. Intensyvūs mėnesio kursai reikalauja daug dirbti savarankiškai.

WSET level 2 Award in Spirits

–          Anglų kalba. Jei norite turėti tarptautinį pažymėjimą, pripažintą visame pasaulyje. Išankstinio pasiruošimo nereikia. Rekomenduotinas profesionalams, dirbantiems su stipriaisiais gėrimais.

Whisky Ambasador

–          Anglų kalba. Vienos dienos kursas apie viskį. Rekomenduojama alkoholio praduotuvių, barų ir restoranų darbuotojams. Pravers ir viskio mėgėjams. Programa patvirtinta Škotijos vyriausybės.

Fakultatyvinės SomeljėPRO paskaitos

–          Paskaitas apie kavą, arbatą, aliejų, sūrį, vandenį, kokteilius, someljė darbo praktiką ir Rytų Europos vynus gali rinktis bet kas. Galima ateiti į vieną labiausiai įdomią paskaitą.