Privatumo ir saugumo politika

Privatumo ir saugumo politika

Someljemokykla.lt saugo asmenų, besinaudojančių svetainės someljemokykla.lt galimybėmis, privatumą.

Someljemokykla.lt nerenka informacijos asmeniškai apie jus (telefono, adreso, el. pašto), išskyrus atvejus, kai tokią informaciją perduoda pats someljemokykla.lt svetaine besinaudojantis asmuo, registruojantis į someljemokykla.lt paskelbtas studijas. Tokio pobūdžio informacija gali būti naudojama someljemokykla.lt rinkodaros tikslais, kaip reglamentuoja Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas.

Someljemokykla.lt svetainės kūrėjai ir turinio teikėjai pasilieka visas autorines teises ir kitas nuosavybės teises į bet kokį svetainės Turinį, svetainės dizainą (layout) ir naudojamą programinę įrangą.

Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami svetainės skelbiamą Turinį Jūs privalote gauti svetainės someljemokykla.lt kūrėjų sutikimą ir įdėti nuorodą į šaltinį (svetainės someljemokykla.lt sutikimą ar nuorodas).

Perspausdinant, cituojant ar kitaip platinant svetainės Turinį draudžiama keisti arba šalinti iš Turinio informaciją apie autorines teises, prekinius ženklus ar patentus.

Someljemokykla.lt svetainėje nerenkami, netvarkomi ir nesaugomi Tinklalapių vartotojų asmens duomenys.

Someljemokykla.lt svetainėje cookie (slapukai) naudojami Tinklalapio lankomumo ir Turinio populiarumo statistikos tikslais. Cookie naudojimas neleidžia nustatyti Jūsų asmens tapatybės. Svetainės Someljemokykla.lt kūrėjai turi teisę perduoti anonimišką statistinę informaciją tretiesiems asmenims. Jūs turite teisę blokuoti cookie naudojimą savo interneto naršyklėje.

Someljemokykla.lt svetainės kūrėjai stengiasi užtikrinti sklandų svetainės veikimą, tačiau nesuteikia vartotojams jokių garantijų dėl svetainės nepertraukiamo funkcionavimo ir nuolatinio prieinamumo. Svetainės kūrėjai pasilieka teisę bet kada be išankstinio įspėjimo apriboti arba nutraukti svetainės ar tam tikros jo dalies veikimą.

Tais atvejais, kai svetainėje yra patalpintos nuorodos į kitus tinklalapius, svetainės someljemokykla.lt kūrėjai neatsako už juose pateiktos informacijos turinį, tokių tinklalapių neprižiūri, jų neatstovauja ir nekontroliuoja.

Naudodamiesi someljemokykla.lt galimybėmis, Jūs sutinkate su informacijos apie Jus rinkimu ir naudojimu, kaip nurodyta šioje privatumo ir saugumo politikoje.

Jei turite pageidavimų, klausimų, susijusių su someljemokykla.lt svetaine, rašykite info@someljemokykla.lt