"Whisky ambassador" programa

  • Data ir laikas: 2020 m. balandžio 18 d.
  • Vieta: Stumbrų g. 15, Vilnius
  • Kaina: € 260
  • Apimtis: Mokymų trukmė: 8 val., egzaminas: 45 min.

Aprašymas

Tai pirmoji ir vienintelė Jungtinės Karalystės akredituota mokymo programa apie viskį. Someljė mokykla siūlo galimybę išklausyti „Whisky Ambassador“ mokymo programą ir gauti vienintelį Škotijoje ir Didžiojoje Britanijoje oficialiai pripažintą „Whisky Ambassador“ sertifikatą neišvykstant iš Lietuvos. Jei kolektyve dirba daugiau nei pusė žmonių, įgijusių „Whisky Ambassador“ sertifikatą, įmonė įgyja teisę naudoti „Whisky Ambassador“ informacinį skiriamąjį ženklą.

Mokymo programa skirta profesionalams: someljė, barmenams, padavėjams ar pardavėjams ji suteiks įgūdžių, žinių ir pasitikėjimo degustuojant, vertinant, rekomenduojant bei parduodant viskį. Mokymuose gali dalyvauti ir viskio mėgėjai, siekiantys daugiau sužinoti apie šį gėrimą. Specialus pasirengimas prieš mokymus nebūtinas.

„Whisky Ambassador“  mokymų programą sudaro škotiško viskio istorija, Škotijos viskių regionai bei jų specifika, viskio gamyba ir degustavimas, viskio pardavimas, kiti pasaulio viskiai, viskio kokteiliai bei praktinės užduotys.  Įgytos žinios, įgūdžiai ir pasitikėjimas degustuojant, vertinant, rekomenduojant viskį, padės skatinti ir padidinti viskio pardavimus.

Turinys

Kursai vyksta lietuvių kalba su vertimu į anglų kalbą. Mokomoji medžiaga – anglų kalba.

Egzaminas (30 klausimų testas ir praktinė užduotis) vyksta anglų kalba.

Mokymų trukmė: 8 val., egzaminas: 45 min.

Mokymus veda dr. Arūnas Starkus – Whisky Ambassador programos absolventas ir įgaliotas lektorius, Wine and Spirits Education Trust Londone diplomatas (Diploma in Wines and Spirits). Institute of Masters of Wine studentas.

Kada pradėti

2020 m. balandžio 18 d.  Someljė mokykla, Stumbrų g. 15, Vilnius.

Kaina

Kaina: 260 Eur.

Apmokėjimo sąlygos

Pavedimu

Renginio registracija

Užpildykite dalyvio anketą