WSET Level 3 Award in Wines & Spirits

  • Data ir laikas: Nuo 2018 m. kovo mėn.
  • Vieta: Stumbrų g. 15, Vilnius
  • Kaina: € 950
  • Apimtis: 28 valandos – 4 dienos (ketvirtos kursų dienos pabaigoje laikomas egzaminas)

Aprašymas

WSET tai Britų organizacija kuri nuo 1969m. organizuoja kursus vyno bei stipriųjų gėrimų srityse ir yra laikoma viena iš pirmaujančių organizacijų suteikiančių vyno išsilavinimą pasaulyje. WSET kursai vyno žinovams bei entuziastams suteikia galimybę įgyti pasaulyje pripažintą kvalifikacijas, o vien 2015 šias studijas baigė 60 tūkst. studentų iš 66 šalių.

 

Trečiasis (Level 3) WSET kursas skirtas visiems norintiems įgyti išsamių žinių vyno pasaulyje. Kursas rekomenduojamas tiek žmonėms dirbantiems su vynu ar stipriaisiais gėrimais susijusioje sferoje, kurie siekia priimti profesionalia informacija paremtus sprendimus įvairiose prekybos situacijose, tiek vyno kolekcininkams ar entuziastams siekiantiems pažinti ir vertinti pasaulio vynus.Kurso metu gilinimąsi į veiksnius darančius įtaką vyno ir stipriųjų gėrimų stiliui, kokybei ir kainai svarbiausiuose vyno gamybos regionuose visame pasaulyje. Taip pat ugdomi analitiniai vyno degustavimo įgūdžiai.

Turinys

WSET Level 3 tai vidurinis kursas iš penkių kuriuos teikia WSET. Jis suteikia visas žinias norintiems toliau studijuoti Diploma Level 4 ar Master of Wine (Magistras) studijose.

Detalus kurso aprašymas.

Kada pradėti

Nuo 2018 m. kovo mėn.

Tikslios mokymų datos bus paskelbtos jau netrukus.

 

Kaina

€ 950  (*850 Eur somelje mokyklos mokiniams bei abiturientams bei LSA nariams)

Renginio registracija

Užpildykite dalyvio anketą