Someljė ir Someljė Pro studijų programa

Someljė ir Someljė Pro studijų programa

Data ir laikas:

2022-01-31, 18 val.

Vieta:

Stumbrų g. 15, Vilnius

Kaina:

1100 €

Apimtis:

120 - 144 akad. val.

Registruotis

Aprašymas

Someljė studijų programa yra suskirstyta į tris semestrus. Semestrai trunka iki 4 mėnesių, po kiekvieno iš jų laikomas egzaminas. Bendra studijų trukmė – pusantrų metų. Studijas galima nutraukti po kiekvieno semestro ir prisijungti prie kitos grupės po pusmečio.

Someljė PRO studijos tai prailgintos pagrindinės someljė programos studijos. Pasirinkę someljė PRO  programą,  mokysitės papildomose, pasirinktose paskaitose apie kitus gėrimus. Kiekvieną paskaitą  degustuojami 4-6 vynai ar kiti gėrimai. Per visą kursą (3 semestrus) degustuojama apie 300 skirtingų vynų.

Mokomoji medžiaga: studentai gauna dalomąją medžiagą, vynų vertinimo lentelę ir  degustacines taures.
Sertifikatas: išlaikiusiems egzaminus įteikiamas someljė mokyklos baigimo pažymėjimas, kuris yra pripažįstamas Lietuvos someljė asociacijos.

Turinys

Someljė ir Someljė PRO:

I semestras. Pasaulio vyno įvairovė (vyną gaminančios šalys, klimatas, vyno regionai, vynuogės, gamybos būdai). Praktinė vyno ir maisto derinimo paskaita. Degustauojama po 4-6 vynus, iliustruojančius paskaitos temą. 

II semestras. Variacijos ir individualumas (vyno stiliaus skirtumai ir priežastys, nacionalinės vynuogės), susipažinimas su stipriaisiais gėrimais, alkoholio įstatymais bei apie alkoholį ir jo įtaką sveikatai. Praktinis užsiėmimas restorane - vynas ir skirtinga mėsa.

III semestras. Geriausias pasaulio vynas (kokybiniai skirtumai svarbiausiuose vyno regionuose). Vynas ir ekonomika, gilinamasi į viskio ir konjako gėrimus, vyną ir kultūrą (menas, muzika, literatūra). Praktinis užsiėmimas restorane.

Someljė PRO papildomos paskaitos

Alus, vyno ir sūrio derinimas, arbata, kava, vyno pateikimas, meniu sudarymas, vanduo ir jo derinimas su vynu, sakė ir kt.

Kada pradėti

Vilniuje

I-ojo semestro pradžia -  2022 m. sausio  31 d.

II-ojo semestro pradžia - 2022 m. vasario  1 d.

 

Kaina

Pagrindinių studijų kaina:

€1100 už I-ąjį semestrą
€1100 už II-ąjį semestrą
€1100 už III-ąjį semestrą

Someljė PRO studijų kaina:

€1150 už I-ąjį semestrą
€1150 už II-ąjį semestrą
€1150 už III-ąjį semestrą

Apmokėjimo sąlygos

Galima mokėti dalimis. 

___________________________________________________________

Galimybių pasas – būtinas renginio atributas.

Registracija