Someljė ir SomeljėPRO studijų programa

Someljė ir SomeljėPRO studijų programa

Data ir laikas:

2020-09-28, 18 val.

Vieta:

Stumbrų g. 15, Vilnius

Kaina:

900 €

Apimtis:

120 - 144 akad. val.

Registruotis

Aprašymas

Someljė studijų programa yra suskirstyta į tris semestrus. Semestrai trunka iki 4 mėnesių, po kiekvieno iš jų laikomas egzaminas. Bendra studijų trukmė – pusantrų metų. Studijas galima nutraukti po kiekvieno semestro ir prisijungti prie kitos grupės už pusmečio.

Someljė PRO studijos tai prailgintos pagrindinės Someljė programos studijos. Pasirinkę SomeljėPRO programą,  mokysitės papildomose, pasirinktose paskaitose apie kitus gėrimus. Kiekvieną paskaitą  degustuojami 4-6 vynai ar kiti gėrimai. Per visą kursą (3 semestrus) degustuojama apie 300 skirtingų vynų.

Mokomoji medžiaga: Studentai gauna dalomąją medžiagą, degustacines taures.
Sertifikatas: Išlaikiusiems egzaminus įteikiamas Someljė mokyklos baigimo pažymėjimas, kuris yra propažįstamas Lietuvos someljė asociacijos.

Turinys

Someljė ir SomeljėPRO:

I – as semestras. Pasaulio vyno įvairovė (klimatas, regionai, vynuogės, gamybos būdai). Praktinė vyno ir maisto derinimo paskaita.

II semestras. Variacijos ir individualumas (vyno stiliaus skirtumai ir priežastys, nacionalinės vynuogės), susipažinimas su stipriaisiais gėrimais, alkoholio įstatymais bei apie alkoholį ir jo įtaką sveikatai. Praktinis užsiėmimas restorane.

III semestras. Geriausias pasaulio vynas (kokybiniai skirtumai svarbiausiuose vyno regionuose). Vynas ir ekonomika, gilinamasi į viskio ir konjako gėrimus, vyną ir kultūrą (menas, muzika, literatūra). Praktinis užsiėmimas restorane.

SomeljėPRO papildomos paskaitos

Alus, vyno ir sūrio derinimas, arbata, kava, vyno pateikimas, meniu sudarymas, vanduo ir jo derinimas su vynu, sakė ir kt.

Kada pradėti

Vilniuje

I-ojo semestro pradžia  2020 m. rugsėjo 28 d.

II-ojo semestro pradžia 2020 m. rugsėjo 29 d.

Kaina

Pagrindinių studijų kaina:

€900 už I-ąjį semestrą
€900 už II-ąjį semestrą
€900 už III-iąjį semestrą

Someljė PRO studijų kaina:

€950 už I-ąjį semestrą
€950 už II-ąjį semestrą
€950 už III-iąjį semestrą

Apmokėjimo sąlygos

Galima mokėti dalimis. 

_____________________________________________________________

Visus, norinčius prisijungti į studijas iš tolimesnių miestų, kviečiame someljė  kursus klausyti online formatu, o degustuojamų vynų pavyzdžius gauti į namus prieš paskaitas. Daugiau informacijos: egle@someljemokykla.lt ; +37065540970

Registruokis!