WSET Level 3 Award in Wines / Vilnius

WSET Level 3 Award in Wines / Vilnius

Data ir laikas:

2022-04-04, 10:00

Vieta:

Stumbrų g. 15, Vilnius

Kaina:

1000 €

Apimtis:

4 dienos

Registruotis

Aprašymas

WSET tai Didžiosios Britanijos organizacija, kuri nuo 1969 m. organizuoja kursus vyno bei stipriųjų gėrimų srityse ir yra laikoma viena iš pirmaujančių organizacijų, suteikiančių vyno išsilavinimą. WSET kursai vyno žinovams bei entuziastams suteikia galimybę įgyti pasaulyje pripažįstamą kvalifikaciją o vien 2015 m. šias studijas baigė 60 tūkstančių studentų iš 66 pasaulio šalių.

Trečiasis (Level 3) WSET kursas skirtas visiems norintiems įgyti išsamių žinių vyno pasaulyje. Kursas rekomenduojamas tiek žmonėms dirbantiems su vynu ar stipriaisiais gėrimais susijusioje sferoje, kurie siekia priimti profesionalia informacija paremtus sprendimus įvairiose prekybos situacijose, tiek vyno kolekcininkams ar entuziastams siekiantiems pažinti ir vertinti pasaulio vynus.Kurso metu gilinimąsi į veiksnius darančius įtaką vyno ir stipriųjų gėrimų stiliui, kokybei ir kainai svarbiausiuose vyno gamybos regionuose visame pasaulyje. Taip pat ugdomi analitiniai vyno degustavimo įgūdžiai.

Turinys

WSET Level 3 tai vidurinis kursas iš penkių kuriuos teikia WSET. Jis suteikia visas žinias norintiems toliau studijuoti Diploma Level 4 ar Master of Wine (Magistras) studijose.

Detalus kurso aprašymas

Kada pradėti

Studijų pradžia –  2021 m. balandžio 4 d.

Mokymų dienos: balandžio 4 d., 11 d., 25 d., gegužės 2 d.

1000 € (950 € somelje mokyklos mokiniams, abiturientams bei LSA nariams)

___________________________________________________

Galimybių pasas – būtinas renginio atributas.

Registracija