Naujienos

Svajojai dirbti vyno industrijoje? Gera pradžia - susipažinti su someljė mokyklos bendruomene!

Someljė mokyklos administratorius (-ė) bus atsakingas (-a) už kasdieninės mokyklos veiklos įgyvendinimą: bendravimą su studentais, lektoriais, partneriais, paskaitų ir seminarų tvarkaraščių derinimą, dokumentacijos rengimą ir tvarkymą, mokyklos rekvizitų priežiūrą ir savalaikį atnaujinimą. Taip pat už kitų vyninių renginių organizavimą.

Skaityti daugiau

Naujus mokslo metus pradėsime rugsėjo 11 d., kai atgal į Lietuvos someljė mokyklos suolą sugrįžtančių lauksime 3-iojo semestro studentų (Įsigyti ČIA). Nuo rugsėjo 12 d. priimsime naujus vyno entuziastus ir startuosime su 1-uoju Someljė programos semestru (Įsigyti ČIA).
Šio sezono naujiena – Trumpieji vyno kursai mėgėjams KAUNE, pasitiks visus restorane Numan nuo rugsėjo 18 d. (Įsigyti ČIA), o visų, pageidaujančių prisijungti prie – Trumpųjų vyno kursų mėgėjams Vilniuje, lauksime Lietuvos somlejė mokykloje nuo spalio 4 d. (Įsigyti ČIA).

 

Visus studentus, baigusius 1-ąjį semestrą ir norinčius toliau tęsti vyno pažinimo studijas, kviečiame prie 2-ojo semestro prisijungti nuo 2024 sausio.

Skaityti daugiau